bo.forleri.ru

Kako se ponašati pri susretu sa roditeljima?

Poznanici. Oni ponekad uzbudi celo telo bez traga. I nose pozitivan naboj energije. Zvat da ga neprestano. To je, naravno, dobro. Ovo otprilike dešava kada nehotice žele da znaju kako da se ponašaju pri susretu sa roditeljima.

Mi ćemo biti vrlo jasan i razumljiv. Izražavamo sažet i pristupačan.

Roditelji traže prvi put? I? Tako je! Sjajno! Na muškom povjerenjem! Ako ste u trenutku iskrenosti neobičan i hrabar, ova nekretnina će sigurno odraziti na svoj izgled i hod.

Stoga, držite držanje ispravan moguće. Ramenima nasilja. Tako vide neke nijanse da je uvođenje odvija u obliku glatke, bez ozbiljnih dovratnike. Ne bez greške, naravno.

To je ključ, tzv uspjeh.

Pokušajte da govori na odmjeren, šta bi vaš glas može čuti, ali uvijek znaju mjeru. Neka svaka vaša riječ će se reći u pravo vrijeme i mjesto. Pa evo jednostavan način možete zaraditi povjerenje roditelja već aktivni za vas.

Meet the Parents

I ne samo da je tako Vam može zajamčiti sebe uobičajene poslovan osoba sa čast i dostojanstvo. Ovo su jako draga. Mislim da s ovim uz odobrenje mnogih će se složiti.

Drugo, želio sam napomenuti ovo prilikom susreta sa roditeljima - glavu. Da, da. Mentalno imati poštovanja predaka. To je najvrednije što postoji neki moderni, poznato čovjeka. Vjerovatno imate mislio da imate u budućnosti postati još bliže. Ovo je sasvim prirodan proces. Izgledi Tražim Oh, kako su lepe. Budite na oprezu, umjesto svađanje.

Bolje je da stoji sa devojkom. Drži je za ruku. Ovo će stvoriti utisak onoga što samo može biti sjajna roditelje. Proverava! Pa, sada kažem sebi, je svoje srce, da li je okrutno, se topi takvim spektakl? Pa, mi razumemo jedni druge. Već mnogo bolje.

Spasiti lice.

Smile uvijek! Oči sjaj! Trebalo je da vidiš sebe u ovom trenutku. Cirkonima slikati!

Izuzetno uredna odjeća! Proglazheno! Bdit voditi tako da neće biti nikakvih potraživanja. Oni će se suditi strogo biti šteta jednostavno ne može biti, ako želite da probate kako da se ponašaju pri susretu sa roditeljima.

Ljubaznost! O njoj uvijek pamtiti! To je ono što te sprečava sa najvećom ljubaznošću tražiti dozvolu za određene radnje? Naravno, ne spotakne previše, mislim. Ali neka prate artikl će i dalje biti.

Biti u stanju da ode na vrijeme! Ljudsko memorija su samo one tačke koje nisu dogodili su se na predlošku, i neočekivano. Možete li zamisliti kako bi bilo dobrodošli, ako možete upravljati da ga koristite pravilno? Nema spora, bez sumnje, mora imati mjesto za samo prostrani, sjajan čin.

Nemoj zanositi. U istom duhovi i dalje brinu za svoje izabrane. Možete istinito reći, niko u ozbiljnom slučaju, ne ometa.

Ljubitelji razumiju nekoliko riječi, komunicirati s pokretima. Kada prođe pored sliku, odjednom vas vodi divljenje. To je zaista iznenađujuće i definitivno stvoriti bolje upoznali.

Na žalost, sve je stvar trivijalnosti, sitnice. Mi vjerujemo da je mali akciju, događaj neće imati apsolutno katastrofalan budućnost. Ali žene su različiti. Označite. Pri ruci. Emocije rade svoj posao.

Utjecaj na emocije. Samo, molim te, odustati takva glupa laž, a koji su predmet toliko mladih ljudi. To samo zamagljuju glavu, a zatim morati opravdati sva sredstva, da obnovi sebe ispred svojih roditelja. Evo to je ponašanje. Ponašati kao li se kako ste saznali svoj divan roditelja. Nema posebnih pravila. Samo na površini, čini se ponašanje vašeg glupo i apsurdno.

Želim vam puno sreće!

S poštovanjem, Nikola.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
© 2018 bo.forleri.ru