bo.forleri.ru

Kako razviti samopouzdanje?

Danas postoji mnogo treninga za razvoj unutrašnjeg stanja smirenosti i snage. I svi su, većina njih su beskorisni i ne odgovoriti na pitanje kako razviti samopouzdanje. Proces učenja je smanjen, obično na jedan. Ljudi daju svoje novac i vrijeme treninga, start, pokupila talas kolektivnog rješenja za zajedničke probleme oštro pasti na emocionalnom vrhuncu pretraživanje odgovora, da li neke akcije i neko vrijeme nakon treninga se vrati, sve je baš kao što je bilo.

Samo zato što je emotivno pokupi ideju hlađenja čim svetla. C'est la vie, je psihologija. Pored treninga na internetu postoji veliki broj članaka, foruma, mišljenja o razvoju internih moći. Ako ovaj članak čita osoba koja oseća nesigurno, onda ću postaviti pitanje. Da li zaista želite da nađete odgovor na procese unutar Interneta, ili u mom misli o povjerenju? Ako je tako, ja ću tugovati, ovaj članak će vam pomoći. Ali, međutim, može donijeti dosta, da odgovorim na vaša pitanja. Zašto? Samo zato što sam se bio tako kao ti.

Samopouzdanje ... šta je ovo?

Sam koncept o sebi - kvantitativne. Je njegov nivo - više ili manje. Ne postoji potpuno samopouzdana osoba i beznadežno skroman. Beznadežno nesiguran čovjek - mrtav čovjek, nije se usudio i potez. Dakle, ako mislite da ste sigurni, ti potpuno pogrešno. Postoje ljudi u odnosu na koga - utjelovljenje unutrašnju snagu i hrabrost. Šta je ovo čudna osobina ljudske - samopouzdanje? Iz mog ugla, ovaj nivo samopoimanja. I to je važno shvatiti, t. To pretjerana emocija "Mogu sve" da ne u pakao, kao kula od karata, čak i kada je manji potresi u životu. Naravno, nisam mogao dati nekoliko banalnih savjeta razvoj napumpana povjerenje, ali ne treba, jer vremenom ove vještine mogu igrati okrutna šala. Mnogo bolniji da otkriju svoje bespomoćnosti nakon dugog samozavaravanje.

Povjerenje u sebe

Pa šta onda?

Prvo moramo nekoliko ličnih sastanaka. Slušaj sebe, pokušati shvatiti. Prijatelji jedni s drugima. Pokušajte da uroniti duboko moguće, to nije lako, ali to daje dobre rezultate. U tom smislu, doživljava sebe, svoju emocije, voditi računa o tome šta vam se sviđa i ono što nije, ono što misli su prijatni, iz kojeg ne posjedujete koja izaziva euforiju, a to iritaciju. Vrlo je vjerojatno da ćete naći unutra je vrlo jaka, višestruki, moćna ličnost. Šta mislite - za kontrolu broda i prekookeanski brod istu stvar? Ti si kapetan svoje sudbine, i možda mučilo nesvesno interne odgovornost zbog skale imate isto. Sigurno ste vrlo sigurni, glasno sa ljudima iz djetinjstva, koji je vrlo jednostavan u svojim internim mehanike. Oni su lagani, manevriranje, oni su neka vrsta rijeke brodova. Možda čitate ovaj članak, ja to ne sviđa. Vas sve život da živim s njim i tako je ljubazno da se brzo počnu da se bave problemom samorazumevanja.

Gdje početi?

Moj savjet - početi sa iskrenost. Ispred njega. da razviti samopouzdanje Pokušajte gledati na svijet bez koncept predložak života, časti, savjesti, istina, samilost i sl Pokušajte da se procijeni određenu situaciju iz svoje pozicije, a ne obješen obrazac društva. Sve ove reakcije, uzdasi, emocija, zahvalan osmijeh ili naborana čela kao predložak koji ne primjećujemo - gdje smo i gdje nepoznati muškarac, koji je rekao: "pa moramo sve učiniti". Na kraju krajeva, svaka osoba stavi svoje emocije na takve pojmove kao "ljubav", "prijateljstvo", "poštenje", itd Samo, molim te, ne skliznuti u patos nihilizam, koji trenutno pati od velikog broja mladih ljudi, to je put kriva, put do samo-ljubavi i ponosa. Samo slušaj sebe, slušajte emocije na ovaj ili onaj problem. Upoznaju druge. Ponekad, u trenucima najvećeg integriteta vaša reakcija će vas iznenaditi. I to je u redu. Nemojte misliti da si "lud", "ustajalog" ili "odvratna", svako od nas ima nešto što drugi mogu lako preuzme klinici, ali ovi "u" i su ključni razumijevanje sebe, za našu svrhu.

Malo moje prakse

Kao dijete, bila sam jako neodlučan i prilično udavio dijete. I vjerovatno prekretnica mog formiranja je i sama bila testiranje + mogućnosti analize. U jednom trenutku sam shvatio da sam mogao mnogo toga što drugi nisu u stanju da. Dakle, da se podigne samopouzdanje će savjetovati najefikasniji način - go for it! Testirajte sebe, pronađite nešto što vas izdvaja od ostalih, eksperiment, pokušajte da prepoznaju i razumiju sebe. I uvijek biti iskren. To može razviti unutarnje samopoštovanje.

uvjeren man

integritet s

Ako se nalazite u neugodnoj situaciji u kojoj su povrijeđena vaša interesovanja, ne hrle kriviti sve oko sebe. Nose notebook i pisati u vašoj situaciji bez nepotrebnog emocionalne evaluacije. To će pomoći da se vide pravi korijeni tog problema. Nakon rada na zaista vrlo komplicirano. I da pomogne u stvaranju i sami mogu samo sebe. Da biste to učinili, savjetujem vam da učinite sljedeće napomene

  • Vrijeme i mjesto situacije
  • Atmosferu, ljudi (detalj)
  • Ono što je izazvalo emocije (detaljno)
  • Emocije su uzrokovane

Nakon nekoliko dana, moći ćete da otvorite Notepad i analizira stanje u mirnije stanje. Toliko smo činili da s vremenom često "operu" svoje postupke i ogovarati okruženju, ovaj laptop će pomoći da se obnovi situaciju kakva je bila.

Sljedeći korak u pravcu postizanja unutrašnjeg "prijateljstvo s njim" je analiza onoga što kaže i ono što radite. Recimo, za mene je sve počelo sa formiranjem put vegetarijanstva. U jednom trenutku shvatio sam da ljubav životinje, au isto vrijeme da ih apsorbuje kompanija, blago rečeno, ne nalazi u meni unutrašnji podršku. Uvijek sam sumnjao da je to bilo loše, ali je pokušao da odloži sve "crna kutija" neriješenih problema i kvarova. i kao "poremećaja"- naime, divergencije misli i radnji, a ponekad i dva suprotna susjedne misli u svakom prosječna osoba crne bobice. Da, svaki. Iako je ovo članak o prevazilaženju sumnja u sebe, djeluje sa budućnošću, jer imate sve ne samo da se izgradi povjerenje, ali i da se ide dalje osnivanje prosječne osobe.

najzad

Ne zaboravite - bez obuke i članak ne vam pomoći ako ne počnu da se ponašaju. Možete provesti bezbroj sati gledanja video uputstva, čitanje knjiga, surfanje web stranica posvećena je tvoj problem, ali to ne donosi korak. Praksa + znanje o načinu na koji želite da premestite = uspjeh.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
© 2018 bo.forleri.ru