bo.forleri.ru

Kako da biste dobili odgovor na vaše pitanje?

Kako da biste dobili odgovor na vaše pitanje?

Vijeće glavni uredniki site MyGynecologist.ru

Dobar dan! Drago mi je da Vam dobrodošlicu na naše stranice!

Želim da počnem rekavši da u našoj dana sajt je posjetilo više od 10 hiljada ljudi, a mnogi od njih su registrovani da što je prije moguće postaviti pitanje i dobiti odgovor. Ako ste već postavljali pitanja urednika, verovatno ste primetili da odgovor dolazi u roku od nekoliko dana. Takva brzina je zabavno, i mi i naši Polaznici, ali za održavanje ovim tempom, moramo napraviti neke žrtve:

Uklonimo pitanja koja nisu u skladu s našim pravilima - to omogućava urednik raditi uz maksimalnu efikasnost.

Molimo vas da pročitate sljedeće preporuke:

po temama

Pobrinite se da postavite pitanje pod željeni članak i odgovara na temu vaš komentar. Na primjer, pitanja o liječenje drozd pod članovima testova za trudnoću su neprihvatljivi i da će biti uklonjeni.

Ako ne znate gde da postavite pitanje, koristite ključnu reč za pretragu. Pretraživanje se nalazi u gornjem desnom uglu svake stranice. Na primjer, tipa "kvasac" i upit za pretragu će vam dati članak koji je najbliži tom ključnu riječ.

pročitajte tekst

Glavna razlika od drugih MyGynecologist.ru stranice je da se članci stalno ažuriraju i ja ih uključiti u novo i zanimljivo odgovore na pitanja da mi u komentarima. Molim vas, prije nego što postavim pitanje, pobrinite se da članak nema odgovor na to pitanje. Ako je vaš odgovor u članku, komentar ostaje bez odgovora i da će biti uklonjeni.

novo pitanje

Da postavim novo pitanje u komentarima, idite na dno stranice i ispunite obrazac, a zatim kliknite na Save.

Zbog velikog broja pitanja, preliminarnog odobrenja uvedena na sajtu. Dakle, Vaš komentar neće pojaviti odmah, ali tek nakon provjere će se održati. Nema potrebe da se napiše više iste komentare.

Ako želite odgovoriti na jedan od dostupnih komentar, kliknite na dugme Odgovori na željenom komentar u novo polje, unos teksta.

Unesite više informacija o vama

Postavljam pitanje, navedite u komentarima svoje godine, prvog dana posljednje menstruacije, imate redovne menstruacije, da li živi seksualni život, zaštitili sebe ako je to što simptomi ste zabrinuti, da li se tretira kod doktora, ako bilo koji od testova prošlo, itd

Nemojte štedjeti na informacijama: što više li nam reći nešto o problemu, točnija će biti odgovor na vaše pitanje.

Ne komentarišem o imenovanju ljekara

I tu dolaze zahtjevi "za komentar" ili "da kaže da li je ispravan tretman je primijenjen." Takva pitanja se ne može dati adekvatan odgovor. Mišljenje svog lekara uvijek ima puno težine, tako da on zna više o vašem zdravlju.

Analize hormona

Ja mogu pomoći s dekodiranje test krvi za hormone, samo pod sljedećim pravilima:

  1. vi kažete svoje godine
  2. ste naveli na koji dan ciklusa je predat test krvi
  3. vi kažete zašto ste uzeli ovu analizu 
  4. ste odredili parametri mjernih jedinica (kao što su U / ml, ng / mL, itd), kao i pravila za koje laboratorij u kojem su se u analizi. U različitim laboratorijama sa različitim pravilima.

Ako niste uspeli u skladu sa barem jednom od ovih stavki, transkript cijele analize pretvara u nagađanje i ne snosi nikakve praktičnom smislu.

Nadam se da će naša saradnja biti dug i što ugodniji za vas i za nas.

S poštovanjem, glavni urednik MyGynecologist.ru

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
© 2018 bo.forleri.ru