bo.forleri.ru

Kako postati pažljiv?

Prije svega, prijateljski ljudi u mogućnosti da brzo snimanje i zadržati sve informacije. Stoga takvi ljudi su uzeti, koji upija slaba stvorenja. I odmah dobije najviše šik mjesto ako oba postao pažljiv pitao jedan. Njemu jednostavno ponavlja.

Ako pitate takvo pitanje, to znači da postoji razlog. Ponekad se dogodi da kada se sve što je rekao, niste slušali i nisu shvatili sagovornik? Vjerojatno su bili zauzeti važnim stvarima, samo po sebi nije bilo profitabilno da vam taj govor da morate slušati. I dalje ostaviti stvari u potrazi za njima, a zatim provesti vrijeme u potrazi za njima. Šta god se može reći da nas, pažnja je važan temelj u razvoju. Zbog da nema potrebe da se zapamtiti dosadno, i postati netko jednostavno ne želim.

Prvi! Prije odlaska u krevet, lukavo On prolazi kroz sve događaje u glavi. Pokušajte se sjetiti najvrednije stvari, i odmah odgođeno kako bi se sjetiti najskuplji vremena. Ne mogu da verujem, ali rezultat je impresivan i zaslužuje da ga koristio. Ja sam bez kapi sumnje, ja kažem da je to metoda koja se koristi od strane naučnika, pisaca. Prije toga su sami mogu pogoditi.

U našem mozgu omotača "put", a više ide na energiju, veće su šanse da ćemo zapamtiti. Nije ni čudo što kažu "ponavljanje - ne može ništa." I dalje gledam nadaren osoba, i da vidimo ono što je postignuto upravo takav način. Stalno prisustvo na prva mjesta na raznim natjecanjima. Bez "tupih" ponavljanje, samo otseit oronule i nepotrebne utiske. Ali među ovo može biti od vitalnog značaja, kao i informacije. Već smo počinju da shvate kako biti pažljiv.

Drugo, fokusirati na objektu. Kada objašnjava ništa, ostaviti u potpunosti na ovaj svijet. Neka svaka riječ i gestu će napraviti trajan utisak na vas. Često se dešava da smo rastrojen. Sve ovo dolazi od ranih godina u školi. Evo prijatelj kaže da je šala, a nakon takvog događaja ne sjećam što si rekao je nedavno učitelj. Onda samo ne krivi tvoj prijatelj, to je u tebi. Ono što je dozvoljeno da skrenem pažnju na nevažne stvari i Restless.

3. Naravno, možemo slušati glazbu, i mislim da je to ni na koji način utiče na naš rad. Uostalom, naše misli u ovom trenutku ", pjevaju i plešu", a inicijativa ne uspije. Stoga, postoji još jedan zabluda. Da bi se to više stvari odjednom. To može izgledati apsurdno, ako izgubimo iz vida ovom trenutku svoje. A onda sve nagomilane informacije će letjeti u crnu rupu.

4. Neki su navikli da brzo rade i postignu neposrednih rezultata. Ali ljudi su različiti, a sve potrebne obuke. To jest, morate da se zagreje. Ne možemo reći da je neko brže - to bolje. To je samo da su svi drugi uređaj organizma. Stoga, većina mudar će, ako počnete da učine sve što je pažljivo i marljivo. Kao rezultat toga, većina pažljiv - ništa izgubiti. Samo da se još jedan korak naprijed.

Nemojte opet ne biti lijen da preuzmu dnevnik, ako je sve što su postigli. Onda ne morate kriviti sve svoje probleme na nepažnje. Samo pišete, da će pasti pod ruku. Pluta knjige, što je najvažnije trenutke se mogu prepoznati po sebi sažetak, a nakon što ih analizira, doći do dna, na korijen problema.

Naravno, dobro, kada se primjenjuju visoka očekivanja. To postaje lakše. Najrazumniji stvar bi bilo da vam mozak da dođe do daha i povratiti važni snaga. U suprotnom, onda naš najveći jedinstveni organ ne u obliku stresa i raznih strahova. Opustite se, da takozvani "zastoj". sama sabranost na vama je da proglasi posjetu. Kao u nezaboravan san.

pažljiv djecu

5. Također se možete pročitati knjigu, gledate film učiniti ček pozadini. Koliko dobro razumiju karakter junaka, najvažnije poene. Pa što trebate učiniti stalno, sve dok ne dostigne određenu automatizam. Pitam se što bi moglo biti u redu s takvim naviku? To je sasvim ništa. Samo komplimente ćete učiniti, i iskreno plakati da imate apsolutno bez ometanja! Jedna jedina prednost. Reci ti meni - je jednostavno nemoguće! I ti ćeš biti u pravu.

Dakle, mi smo, ipak, doći kraj. Najvažnijih aspekata i načela identifikovani. Raširi na policama, to je svima jasno. Ostaje da se sve probati i osjetiti učinak. On će se pojaviti samo s vremenom.

Mogu savjetovati samo ozbiljno tretiraju ovo pitanje. Quencher i označen na takav način da se ispostavilo da je pažljiv bez problema. To nas zahtijeva da predstavi uzalud i prolazna vremena. Uzmite mentalnu notu, plus neće biti točne. Obično, ljudi dijele svoje utiske o ovom članku, ja ću radije ne smeta, ako ti ovo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
© 2018 bo.forleri.ru