bo.forleri.ru

Primjere sukoba

Primjeri sukoba su takvi da oni ne zahtijevaju studiju za mnogo godina. Najčešće je to jednostavno svakodnevne sitnice, nam govori o nekim istine, iako bi se smatrati dovesti u zabludu. Ne zaboravite sebe, prodrijeti u dušu svojih najmilijih. Koliko dobro žive? Ali sukobi i dalje dešavaju.

Izgradio si kuću, gdje ti je najbolji prijatelj živi. Ste se dogovorili da niko od vas neće preći travnjak liniju. A onda, jedan sat prešao granicu bez oprez. tvoj prijatelj, on je odmah pozvao sud da angažuje advokata. To zahtijeva suđenje! Ono što je, međutim, besmislica. I sve za ništa. Sposobnost u isto vrijeme, na visina.

Želim da se jednom za svagda? Sukoba radi po drugačijim pravilima. Rezervacija - sve to pišem - to je moje lično mišljenje na osnovu iskustva i analiza informacija i ni u kom slučaju nije istina, možda čak i dovode u zabludu, što se uglavnom odnosi na sve što sam rekao. So. Svako ima svoje vlastite izbore.

Donošenje odluke u korist razumijevanja i dobre volje, vi se kreću stalno u pravom smjeru, primjer našeg postepeno raste i evoluira. Donošenje odluke u korist tvrdnju - degradiruesh i briga za nju, usamljen put. U stvari, važne u njihovom primjere sukoba barem jednostavno životne situacije. Ne bi bilo svađe, ne bi bilo ništa. To prijateljstvo, da je mržnja je manifestacija našeg bića, to je dvije strane jedne medalje. Da li razumijete?

Mi bismo otišli na nulu, a ostali su na mjestu, ne bi bilo sukoba. To nam pomaže, pomaže da shvate šta je moć ljubavi stvorenja, što je znanje. Oni koji se odluče za neznanje - i nesretan, u stvari, biti temelj za naše razumijevanje.

Neće biti nikoga suditi, ali su potonula niže, sve više i više iskustva glad i žeđ za moći, uništenje sila smrti, podnošenje, zatvaranje vještine. Oni su nezadovoljni jer ne mogu izvući inspiraciju direktno, činjenica da su odabrali drugačiji put, da su prekinuli vezu sa osobom, i oni imaju parazit, zbog čega ljudi da donesu informirane odluke. duh slaba.

Otac govori sinu

Pa, ne samo da vide sukobe mnogo drugih načina, ali to je normalno. Mi smo komade dobrote i pomoći sebi da upoznate sebe. Zamislite lopta nije u vremenu, u apsolutnom vakuumu, koncentrat svih mogućih događaja i pojava.

Bez koncepte kao što su visina, dužina, volumen (jer ne postoji ništa u odnosu na ono što možete ga izmjeriti). Naravno, okrenuo sam "zamisliti"Ali ipak.

Ako zađe, svi smo sorimsya najviše nezgodno trenutak. Ono što je sigurno ludost da se desi, jednom slomljena, izraze svoje čovjek. Primjeri sukoba, kao ovdje. Zato moramo prestati brinuti o nevažnim stvarima.

Oni su došli do ništa olova. Gubio svoj dragocjeno vrijeme provesti. Dakle, ne obraćaju pažnju na njihove propuste. Svi uče tokom vremena. Ostaje samo da pokaže primjer drugima, a zatim u vašem odnosu vladati viteški razumijevanje.

Postoji mnogo smiješno priča, kada se kaže ljudima da je to vrlo slobodno minuta provedenih na svađu. U ovom trenutku, mi bismo to učinili grand poslova. Dali su dobri ljudi rade svijet čistač. Ovakav razvoj događaja daje nam nadu za vrlo svijetlu budućnost.

Prije odlaska u krevet, zapitajte se koji ste pomogli odbora, jednom riječju? To nije tako teško kao što se čini na prvi pogled. Tako je, uživamo njihove prolazne, ali redovna napredak. Dakle, tu će biti osmijehom na licu. Počnimo zvoni smeh, izvukao nas prijateljima. Oni cijeniti vašu podršku.

Ono što bi moglo biti bolje? Drago nam je da svoje mišljenje u skladu sa članom ispod. Možda je isti argument, ali i dalje. U svakom slučaju, mi razumemo jedni druge. Primjeri sukoba koji su toliko raznovrsne da možete razgovarati o tome dugo.

Sretno!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
© 2018 bo.forleri.ru